Sunfox Team juhib ühingute Firefly Airsoft ja Virumaa Viikingid tegevust. Loome tingimusi, mis aitavad kaasa nende ühingute ning seikluslike rollimängude ja sõjamängu Airsoft arengule Ida-Virumaal.

Sunfox Team annab oma panuse nende tegevusvaldkondade arengusse, mis avaldavad kaudset mõju seikluslike rollimängude ja sõjamängu Airsoft arengule ning populaarsuse suurendamisele Kirde-Eestis.

Virumaa Viikingite vennaskond ühendab noori, kes huvituvad aktiivsetest rollimängudest ja ajaloo taaselustamisest.

Viime läbi ajaloolise mõõgavõitluse treeninguid, teeme ise valmis ajaloolised rollikostüümid ja korraldame oma mänge.

LARP ja ajaloo taaselustamine on äärmiselt põnev ja väärikas hobi. Ühenduse liikmed tutvuvad üheskoos ajalooga, treenivad, õpivad kasulikke elulisi oskusi, kuidas karmides looduslikes tingimustes väheste vahenditega ellu jääda. Nad kasvatavad endas kindlameelsust, tahet, iseloomu. Neiud õpivad õmblema ja mängitavale ajaloolisele epohile vastavaid toite valmistama.

Firefly Airsoft ühendab noori ja aktiivseid airsoft´i mängijaid Ida-Virumaal.

Airsoft on taktikaline sõjalis-sportlik mäng, kus kasutatakse tõeliste tulirelvade koopiaid, mis tulistavad suruõhuga ilma värvaineta plastkuule. See on ekstreemsport aktiivset puhkust hindavatele inimestele.

Airsoft´i treeningutel õpime relva käsitsemist, meeskonnatööd, maskeerumist ja mitmesugustes olukordades märkamatuks jäämist. Noored parandavad oma füüsilist ettevalmistust, arendavad vastupidavust ja õpivad vajalikul hetkel õigeid otsuseid langetama.

Teatage meile, kui teil on huvi ja soovi osaleda ühingu Firefly Airsoft üritustel. Koordinaatorid kutsuvad teid järjekordsele üritusele, kus saab tutvuda airsoft´i ning meie ühinguga.

 Kirjuta meile

Virumaa Viikingitega või Firefly Airsoft ühinguga võivad liituda 14-26-aastasednoored, kes soovivad meie üritustel aktiivselt osaleda. Selleks tuleb täita mõned allpool loetletud tingimused:

1. Saada vanematelt luba

Et saada ühingute Virumaa Viikingid või Firefly Airsoft liikmeks, peab alaealistel olema vanemate kirjalik luba.

Lugupeetud vanemad, printige palun avalduse vorm välja, täitke see ära, allkirjastage ja toimetage meile.

Laege avaldus alla
printige ja täitke seda ära.

2. Registreerida profiil Jomsborg süsteemis.

Infosüsteem Jomsborg aitab olla kursiseelolevate üritustegaja jälgidasaavutuste süsteemivallutamise edusamme. Kogu info on kättesaadav nii Jomsborgi veebilehel kui ka sotsiaalvõrgustiku vk.com kontol.

Registreerumine veebilehel jbrg.sunfox.ee - nii ühingu Firefly Airsoft liikmetele kui ka Virumaa Viikingitele.

3. Tasuda liikmetasu

2018. aastal oleme kehtestanud meie ühingute liikmetele väikse liikmetasu. Igakuine maks on9 eurot.Raha tuleb ülekanda organisatsiooni pangaarvele,kasutades personaalset viitenumbrit.

Jomsborgi infosüsteemi isiklikus profiilis on kättesaadav info püsimakselepingu sõlmimiseks inernetipangas.

Kui teil on lisaküsimusi või -soove, võtke meiega ühendust. Allpool on toodud ühenduse juhatajate ning koordinaatorite kontaktandmed.